Bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Hesap Oluşturma:

Sertifika ve Sınav Hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle yandaki formu doldurarak bir hesap oluşturunuz. Sisteme giriş yaparak sertifika talebinde bulunduğunuz programı seçiniz.

Sertifika Sınav Başvurusu:

Seçmiş olduğunuz programın başarı kriterlerine bağlı olarak girmeniz gereken sınav için başvurunuzu yapınız. Sertifika ya da sınav ile ilgili ücretin ödemesini gerçekleştiriniz. Randevunuza bağlı olarak sınavlarınızı gerçekleştiriniz.

Sertifikalara Erişim:

Başarı durumunuza göre sertifikanız otomatik olarak oluşturulacak ve tarafınıza gönderilecektir. Sertifikanıza hesabınızdaki “Sertifikalarım” bölümünden ulaşabilirsiniz. Başarı kriterlerini sağlamamız durumunda programın şartlarına bağlı olarak yeniden sınav hakkınız varsa yeniden randevu alabilirsiniz. Başarı durumunuza bağlı olarak sertifikanız oluşturmuş olduğunuz hesapta tanımlı adresinize kargo yolu ile faturanızla birlikte iletilecektir.

Sınav Ücreti:

Kurumsal Temel Dersleri (UFND) için Sınav Ücreti 150 TL'dir. Sınav ücreti sınav organizasyonu, sertifika, kargo ve vergileri içermektedir.

Sınav ücreti için Hesap Bilgileri:

Yaşar Üniversitesi
Garanti Bank. / İzmir Ticari şube
IBAN NO: TR36 0006 2000 1000 0006 2963 28
Açıklama kısmına sınava girecek kişinin T.C. Kimlik Numarası ile başvuru yapılan sınav bilgisinin girilmesi yeterlidir.